נחלת יהודה כפר נוער ופנימייה

פנינה ירוקה במרכז הארץ


כפר ירוק וקסום

countrysideבפאתי ראשון לציון, במרחק 10 דקות נסיעה מתל אביב, מסתתר כפר ירוק וקסום. תמצאו בו פינת חי גדולה ומושקעת, בריכת שחייה, רפת, לול, מדשאות נרחבים ואווירה רעננה של פעם. החניכים בכפר נהנים מחינוך מעולה, אווירה נהדרת, וצוות מסור ומיומן שדוחף אותם קדימה. 

 מסלול כבאות והצלה - מגמה יחודית ברמה ארצית!
firetruckמסלול מאתגר ומרתק המשלב לימודים לתעודת בגרות מלאה לצד לימודי כבאות והצלה. מפקד על התכנית - קצין כבאות אש. הלימודים כוללים נושאים מקצועיים כמו חקירת דלקות, טיפול בחומרי מסוכנים, הפעלת ציוד מכני, הצלת חיים, תפקוד במצבי לחץ וכד'. במהלך המסלול נערכים סיורים ברחבי הארץ. כמו כן מועברים שיעורים בבית הספר הארצי לכבאות והצלה. חניכי המסלול לובשים מדים ושותפים באירועים מיוחדים. 

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

אחד על ארבע
1 on 4
כשבויצו נחלת יהודה מדברים על "יחס אישי" זו לא עוד סיסמה. בנחלת לומדים 400 תלמידים ועובדים 100 אנשי צוות! הנתון המדהים הזה של איש צוות 1 על כל 4 חניכים מסביר את שיעור ההצלחה הלימודית המרשימה אצל תלמידי ויצו נחלת יהודה.

להקות ייצוגויות בארץ ובחו"ל
danceחשבת לשלב שירה או ריקוד עם נסיעות לחו"ל? ויצ"ו נחלת יהודה זה המקום בשבילך! הלהקות המקצועיות והפופולאריות של הכפר ידועות באיכותן וזכו לפרסום נרחב בתקשורת הישראלית והעולמית. תלמידים ותלמידות שנקלטים לאחת מהלהקות, עוברים סדרת מסעות מרתקים וחווייתיים עם משפחה נוספת - הלהקה.

מרכז מהו"ת - מענה ייחודי לקשיי למידה
likuiiבויצו נחלת יהודה מתמחים בקליטה ולימוד של תלמידים עם קשיי למידה מורכבים. תלמידים אלה מצליחים להגיע להישגים יוצאים מהכלל הודות לתוכנית דרך מרכז מהו"ת. מרכז מהו"ת הינו חלק מבית הספר ופועל במהלך יום הלימודים על מנת לתת מענה אישי לתלמידים מתקשים. תלמידים עם קשיי למידה ולקויות למידה מצליחים להשתפר משמעותית הודות לעזרה של אנשי צוות מרכז מהו"ת שזו התמחותם.

 
חוגים, העשרה וביטוי אישי
music-notes-heart-wallpaper-Music-Heartבנחלת תמצאו חוגים שגרתיים כמו אמנות, נגינה, מחול, פיתוח קול, כדורגל, כדורסל, ברייקדאנס, זומבה, איפור, חדר כושר וקרב מגע. בנוסף תמצאו גם דברים ייחודיים כמו להטוטנות, תיכנות ואפליקציות, אמנות פלסטית, מוסיקה אלקטרונית, ציורי קיר, פוטושופ, קפוארה, רכיבת שטח אתגרית, אירובוקס ועוד. בנחלת מאמינים שהצלחה בתחום שקרוב לליבכם יביא לכם גם הצלחה לימודית - ולכן מקפידים שיהיו לכם אפשרויות בחירה רבות ומגוונות.

 מצויינות לימודית ואישית
suc
הישגים בבית ספר לא מתחילים ונגמרים בלימודים. הגישה בנחלת היא שאם תלמיד ילמד להתמודד עם אתגרים, קשיים ואחריות במקומות אחרים - הוא יוכל ליישם את זה גם בתחום הלימודי. לכן בנחלת מתקיימות הרבה פעילויות פחות פורמליות כמו הלהקות, רכיבה אתגרית, המשק ופינת החי, עזרה בקהילה ועוד. 

התוצאת של גגישה זו מתבטאות באחוזי ההצלחה הגבוהים במבחני הבגרות (גם אצל תלמידים שהגיעו מנקודת פתיחה נמוכה). תוצאה נוספת היא אחוז המתגייסים והמתגייסות הקרוב ל 100%, כאשר אחוז המשרתים ביחידות קרביות ובתפקידים משמעותיים גבוה מאוד.

 

יש לך יכולת ומוטיבציה להשקיע בלימודים ובעצמך כדי להצליח?

מלא/י את הטופס הבא ויחזרו אליך במהרה:

שם מלא:*
טלפון:*
אימייל:
כיתה:
62639
62666
62728
62731
62733
62886
62895

 

 מה חושבים אנשי חינוך?

female-black-white-md

גב' אסתר מילר, יועצת חינוכית, חטה"ב הניסויית ברמלה, נוה יונתן

    "כאשר אני מפנה תלמיד או תלמידה למסגרת של פנימייה, ויצו נחלת יהודה זה השם הראשון שעולה על הפרק. יש לכך מספר סיבות: 
    א. המיקום באזור המרכז משחק תפקיד חשוב. המשפחה מעדיפה שאם הילד עובר לפנימייה זה יהיה קרוב לבית.
    ב. תהליך הקבלה בנחלת יהודה מאיר פנים ומקל על תהליך לא פשוט של עזיבת הבית ומעבר לפנימייה.
    ג. אני בטוחה במאה אחוז שהעבודה החינוכית היא משמעותית מאוד. לא מוותרים על אף ילד מבחינה לימודית. המסר הוא - הילד הולך להצליח ולצאת עם בגרות איכותית גם אם יש לו קשיים".


בוגרים מספרים על התקופה היפה

yarinירין אברהם, בוגר 2012 במסלול לבגרות מלאהengineering corps

בשרות הצבאי שרת כמ"כ טירונים תומכי לחימה במחנה 80. בקרוב צפוי להתמנות לראש לשכת קצין הנדסה קרבית ראשי.

למה נחלת יהודה? 
"בנחלת יש אווירה שאם אתה רוצה ללמוד יתנו לך את הפוש הכי גדול שאתה יכול לקבל. יתפסו אותך בשיניים, יש מורים שמתנדבים להישאר בשעות הערב, יעשו באמת הכל. לעומת זאת אם אתה רוצה מידי פעם להתנתק, אז יש חדר מוסיקה, פינת חי אם אתה אוהב חיות. הדחיפה הזו ללימודים באה גם מהמורים אבל גם מההנהלה, זו האווירה הכללית." 

 

shalom

שלום נחמני , בוגר 2011  במסלול לבגרות מלאהparatrooper

בשרותו הצבאי שרת כלוחם בצנחנים בגדוד 890 , סיים כמצטיין בסיס באפ - לכיש בשנת 2014. בסיומו שימש כמפקד בקורס מכי"ם בביסל"ח. כיום עובד כמאבטח בנתב"ג .

למה נחלת יהודה?
"נחלת זה אחלה מקום לגדול בו. לאנשים יש סטיגמה על פנימיות, אבל זה ממש לא ככה. זו התקופה הכי טובה שהייתה לי בחיים, פשוט מקום מושלם. גם החברים הכי טובים שלי היום, זה החברים מנחלת. אני חושב שהמדריכים בפנימייה הם אלו שדחפו אותי קדימה, לתרום ולהצטיין. יש אווירה בנחלת שרוצים שיהיה לך טוב ותצליח." 

 


מאמינים בעצמכם ומוכנים להשקיע כדי להצליח?

מלאו את הטופס הבא וגלו אם אתם מתאימים:

שם מלא:*
טלפון:*
אימייל:
כיתה:

62639
62666
62728
62731
62733
62886
62895

* מספר המקומות לויצו נחלת יהודה מוגבל.

 • 
  שם מלא:*
  טלפון:*
  אימייל:*
  כיתה:
 • 
  שם מלא:*
  טלפון:*
  אימייל:
  כיתה: