logo landing

עתיד יוענה ז'בוטינסקי - פנימייה איכותית במרכז הארץ

לא משנה היכן אתם גרים, באילת או בקצרין, ממש כאן, 5 דקות מראשון לציון, תמצאו כפר  נוער ירוק ומקסים, בית ספר ברמה גבוהה, וצוות חינוכי מסור שלא יוותר לכם עד שתצליחו.


Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

מה תוכלו למצוא כאן?

 • בית ספר מעולה שיביא אתכם להצלחה בית הספר ביוענה ז'בוטינסקי הוא אבן שואבת לתלמידים מכל האיזור. מגוון המגמות מאפשר לכל אחד להצטיין בתחומו. הנדסת תוכנה וסייבר, ביולוגיה, פיזיקה, אמנות פלסטית וחשמל - הם רק חלק מהמגמות הרבות. 
 • חינוך למצויינות - בשעות אחר הצהריים והערב, פועל מרכז למידה עם מורים מקצועיים, שמעבירים לתלמידים תיגבורים בכל המקצועות בהם הם רוצים להתקדם ולהשתפר.
 • פעילויות מסביב לשעון - החל מחוגים שכוללים ספורט נגינה, בעלי חיים, אפייה וריקוד וכלה באטרקציות שונות ופעילויות העשרה ולמידה.
 • הסעות לכל רחבי הארץ - ביוענה מקדישים תשומת לב לכל דבר ולו הקטן ביותר, ואם אפשר לתת לחניך עוד קצת זמן איכות עם המשפחה בסופי שבוע... אז בבקשה.
 • תנאים מגורים, מחייה ומזון ברמה הגבוהה ביותר.

 אם אתם מאמינים בהשכלה וחינוך, ומוכנים ללמוד ולהשקיע כדי להצליח

יוענה זה המקום בשבילכם - פנו אלינו

שם מלא:*
טלפון:*
אימייל:

 היכן הבוגרים שלנו?

inna


  ד"ר אינה בלנקי, בוגרת כפר הנוער יוענה ז'בוטינסקי, בעלת דוקטורט בביוכימיה

"הגעתי ליוענה ז'בוטינסקי במקרה. במתנ"ס אליו הלכתי לחוגים ראיתי מודעה "טיול לפנימייה". הצטרפתי לטיול רק בשביל הכיף, אך כאשר הגעתי למקום מיד התאהבתי באווירה. היה משהו קסום במקום הירוק והשקט הזה. כינסו אותנו בספרייה ותלמידים של הפנימיה סיפרו לנו על הלימודים. ברגע ששמעתי שיש ביוענה ביולוגיה מוגבר, כימיה וחקלאות, הבנתי שזה המקום בשבילי, כי תמיד ידעתי שאני רוצה להיות ביולוגית.

כאשר התחלתי ללמוד ביוענה, הבנתי עד כמה המקום בדיוק בשבילי, לא רק בזכות הביולוגיה, אלא גם בזכות להקת המחול, החברים, המדריכים ואם הבית הנפלאה שלנו, נדיה.

אותם החברים שרכשתי בכיתה י', הם אותם החברים הקרובים ביותר שלי גם היום. נוצרה אצלנו קבוצה מגובשת, ולאחר 20 שנה אנחנו עדיין אותה חבורה בלתי ניתנת להפרדה.

ולגבי אהבתי הנצחית, ביולוגיה, בזכות הבסיס החזק שקבלתי במהלך הלימודים בתיכון, המשכתי הלאה לאוניברסיטת בן גוריון למחלקה במדעי החיים והיום יש לי תואר שלישי בביוכימיה".
 

sasha


  
סשה פלסני, בוגרת כפר הנוער יוענה ז'בוטינסקי, קצינה בחיל האיסוף הקרבי 

הגעתי לפנימייה במקרה ביחד עם בת דודתי, בוגרת הפנימייה, שבאה לביקור, ומיד התאהבתי ברעיון של חיים משותפים עם חברים בני גילי. נרשמתי והתחלתי ללמוד...
הייתי תלמידה "בעייתית", אבל בפנימייה תמיד מצאו לי מקום, והחזירו אותי לקו הישר. תמיד האמינו בי ונתנו לי את ההרגשה שאצליח, תמיד היה מי שיקשיב לי. בפנימייה למדתי על עצמי, קיבלתי מושג על החיים האמתיים, על החיים עם חברים שלא בדיוק כמוני.

האנשים שזכיתי להכיר בפנימייה ילוו אותי, ללא ספק, כל החיים. גם במהלך שירותי הצבאי- ברגעים של קושי, החיזוקים שקיבלתי בפנימייה וכל מה שלמדתי בה החזיקו אותי ונתנו לי את הכוח להצליח ולהגיע למקום שבו אני רוצה להיות.
 

אז... אם אתם מחפשים מקום שמשלב לימודים ברמה גבוהה, המון חוגים ופעילויות העשרה, צוות תומך שלא יוותר לכם עד שתצליחו, והרבה הרבה חבר'ה צעירים ותוססים כמוכם

והכל בסביבה כפרית ירוקה וקסומה – יוענה היא ה-מקום בשבילכם!

 ההרשמה ליוענה החלה - מלאו את הטופס ויחזרו אליכם:

שם מלא:*
טלפון:*
אימייל:

friends.jpg tripsactivities.jpg hightech2.jpg ruralinviroment.jpg sport.jpg
 • 
  שם מלא:*
  טלפון:*
  אימייל: