קול קורא לבוגרי תיכון שחוו הצלחה בתיכון
 

להעביר את זה הלאה..

במידה וב-15 השנים האחרונות סיימתם את לימודיכם בכפר נוער, תיכון מקצועי, תיכון רגיל או כל מסגרת חינוכית אחרת שתרמה להתפתחות החיובית שלכם, דעו שתוכלו לעזור להרבה מאוד בני נוער שמחפשים את המקום הנכון!

כיצד עושים את זה ומדוע?

אתר מסגרות (האתר שאתם נמצאים בו) מתמקד במתן מידע עדכני ובהצלחה של בני נוער במסגרות החינוך השונות החל מהתיכון הרגיל ליד הבית וכלה בכפרי נוער ובתי ספר מקצועיים/טכנולוגיים.

חשיפה לסיפורים חיוביים על בוגרים מוצלחים, ייתנו לתלמידים צעירים, שעדיין מחפשים את מקומם, הרבה מאוד תקווה וקצה חוט שיניעו אותם לא לוותר ולהגיע למסגרת החינוכית שהכי תתאים להם.

חבר'ה שמצאו את המסגרת הנכונה עבורם (דוגמאות):

nati4golaniסגן נתי ביטון, סמ"פ גדס"ר גולני, בוגר כנות 2009
"הגעתי לכאן בעקבות אחי. כשבאתי לבקר אותו התלהבתי מהמרחבים הירוקים וגם רציתי לשחק כדורגל. אומרים "באתי בגלל המחיר נשארתי בגלל השירות". אז כשהתחלתי ללמוד כאן גיליתי לימודים מרתקים בנושא המשטרתי ומורים שמגוייסים להצלחה האישית שלי גם על חשבון הזמן הפרטי שלהם.

כדי להבין מה נתן לי כנות אני צריך להסתכל הצידה על החבר'ה מהשכונה בירושלים. כשהם עכשיו מנסים להשלים בגרות לי יש בגרות מלאה וטובה. מעבר לזה ואולי הכי חשוב... הכלים שקיבלתי כאן הביאו אותי למקום אחר לגמרי בחיים, מקום של הצלחה...." 
 

hion profilehion cakeניסים חיון, תלמיד תיכון תדמור ובעל עסק עצמאי 
קצת על ניסים..
ניסים חיון הוא תלמיד י"ג בתדמור, לומד לקראת סוג 2 באומנות הבישול, עובד במסעדה ובעל עסק עצמאי לעיצוב עוגות בשם "עיצוב מתוק". הוא לומד את מה שהוא אוהב, עובד במה שהוא אוהב, קם כל בוקר בכיף ובדרך להגשים חלום ולממש את עצמו.

תלמיד שאוהב ללמוד?!
לא תמצאו הרבה תלמידים שכל כך אוהבים את התיכון שלהם ומדברים כמו ניסים: "המורים לבישול והשפים – מדהימים, גם הצוות המקצועי מעולה, אנשים מדהימים אחד, אחד. תמיד יש למי לפנות", והוא ממשיך, "תיכון תדמור מבגר אותך, אתה מקבל אחריות מאוד גדולה. עבודה במטבח דורשת עוצמה פיזית ונפשית ועם כל הקושי והאחריות, מי שאוהב את זה...אין לזה תחליף".

כמה חבר'ה בני 18 אתם מכירים שפתחו עסק, יש להם כרטיסי ביקור ותיק במע"מ ובמס הכנסה? 

עיצוב מתוק
"עיצוב מתוק", החברה של ניסים, מתמחה בעיצוב עוגות מבצק סוכר לפי בקשה אישית של הלקוח. זה התחיל בשבת חתן משפחתית בה הוא עיצב עוגה לאחד האחיינים והמשיך כעסק לכל דבר. 
זה קישור לדף הפייסבוק של ניסים - עיצוב מתוק 

 

איך זה עובד?

אתם מוזמנים להתקשר אלינו בטל' 054-4964276 (אורי) או להשאיר פרטים בטופס "צור קשר" למטה.

נחזור אליכם בטלפון, נשאל אתכם כמה שאלות (זה ייקח כמה דקות...) ונעלה את הדברים על הכתב. לאחר מכן נשלח אליכם כדי שתאשרו וכמובן נשמח מאוד לתמונה או שתיים מתקופת התיכון.

מי יקרא את הראיון אתכם?

נפרסם את הכתבה באתר "מסגרות" עבור הגולשים, שהם בדרך כלל תלמידים או הורים. יש סיכוי טוב שהכתבה תעזור למישהו או מישהי לקבל כיוון חשיבה נוסף ולעשות שינוי חיובי - ולכן מדובר בתרומה חשובה לחברה בישראל.

כמובן שגם תהיה לכם גם מזכרת קטנה באינטרנט מהתקופה ההיא.

טופס יצירת קשר: