פנימייה לנוער איכותי במרכז הארץ

ההזדמנות שלך להגיע רחוק

השגרירים שלנו בעולם

הלהקות הייצוגיות של כפר הנוער כנות שבו לישראל לאחר מסע הופעות מוצלח ומרגש ברחבי גרמניה. 44IMG 5980 640x480 משתתפים מנתה המשלחת שריגשה צעירים ומבוגרים, בעשר הופעות מרשימות שהותירו אחריהן קהל נלהב, שלא חדל להריע דקות ארוכות בסוף כל הופעה. 

"הנוער הזה הוא השגריר הטוב ביותר של ישראל בעולם", אמרה ישראלית לשעבר תושבת המבורג שנכחה בהופעה מרגשת במיוחד.

 

מופע עשיר, קצבי, מגוון ומרגש

לאחר כמעט שנה של חזרות והופעות ברחבי הארץ, יצאו להקות המחול והזמר לסיבוב הופעות ראשון מתוך סבב הופעות המצפה להן ברחבי אירופה וארצות הברית. הלהקות הייצוגיות של כפר הנוער כנות מציגות בזמר ובמחול את מגוון הפולקלור הישראלי. 

מנהל בית ספר בנסטרליץ אמר בתום ההופעה: "זהו מופע עשיר, קצבי, מגוון ומרגש. התלמידים שראינו היום היו מקסימים ומקצועיים. תודה שהגעתם עד אלינו עם המופע המיוחד שלכם".

IMG 5813 640x480במופע זה נכחו גם מנהלי בתי ספר ממדינות שונות באירופה. מנהלת בית ספר תיכון גדול באיטליה הזמינה את הלהקה להופיע באיטליה והבטיחה לסייע בארגון המסע.

"הם ממש אהבו אותנו"

"לעולם לא אשכח את ההופעה בפרנקפורט" אמרה תלמידת כיתה י', זמרת בלהקת הזמר. "הקהל היה חם ואוהד, הם לא הפסיקו ללוות אותנו במחיאות כפיים. הם ממש אהבו אותנו". 

חברתה מלהקת המחול התרגשה מהתור הארוך של ילדים וצעירים שהמתינו בסבלנות לקבל חתימות מחברי הלהקות הייצוגיות של כפר הנוער כנות.

ד"ר חזי יוסף, מנהל הכפר וראש המשלחת: "אני גאה בתלמידים שהשקיעו במשך תקופה ארוכה בחזרות ובהכנות למסע. אני גאה בהם על שהצליחו לעמוד בקצב המטורף של 10 הופעות בשישה ימים. המרחקים שנסענו בין הופעה להופעה היו לעיתים כ -500 ק"מ, ובכל זאת, התלמידים הגיעו לבמה רעננים, מחייכים ומצליחים להדביק את הקהל בשמחת החיים שלהם".

מעגלי הורה גדולים בתום כל הופעה

בתום כלIMG 5941 640x480 הופעה ניגשו תלמידי הלהקות הייצוגיות לקהל והזמינו אותם למעגלי הורה גדולים. מאות רבות של אנשים, צעירים ומבוגרים רקדו את צדיק כתמר, עוד לא אהבתי דיי והבה נגילה. "איזה כיף" אמרה בהתלהבות שרה פרלוב מנהלת להקת המחול ואם הבית המרכזת בכפר שהצטרפה למעגלי הרוקדים.

ההופעה האחרונה התקיימה בשוורצנברג בבית המפלגה הקונסרבטיבית, מפלגתה של אנגלה מרקל, נשיאת גרמניה.

במופע זה כיבדה את הלהקה בנוכחותה גב' פבה רבשטיין , מנכ"לית ידידי עליית הנוער באירופה. "אתם הייתם נהדרים במסע ההופעות הזה" אמרה והוסיפה: "אתם באמת שגרירים טובים של מדינת ישראל. אתם עשיתם עבודה יוצאת מן הכלל להראות את הפנים של מדינת ישראל. קיבלתי דיווחים מכל המקומות שהופעתם שהקהל מאוד אהב אתכם. כל הכבוד לכם!".

מה עוד תוכלו למצוא בכנות?

sucessהצלחה בלימודים - מעבר למה שחשבתם 
בכנות כל הצוות מגויס כדי שתהיה לכם מוטיבציה ללמוד. זו הסיבה שכאן תסיימו תיכון עם בגרות הרבה יותר טובה ממה שחשבתם אי-פעם. תלמידי הכפר מקבלים תגבורים בכל המקצועות על ידי מורים מקצועיים במרכז הלמידה שפעיל לאחר שעות הלימודים.

sienceמגמה מדעית משולבת עם בעלי חיים
5 יחידות ביולוגיה ומדעי בעלי החיים לבגרות בשילוב מעשי של טיפול בסוסים ורכיבה, עבודה עם כלבים בכלביה, חיות משק ועוד. העבודה המעשית כוללת בין היתר ליווי של מומחים לבעלי חיים מהאוניברסיטה העברית.

policemanקבוצת כדורגל מקצועית 
במכבי ת"א-כנות היא הפנימייה היחידה בישראל לה 2 קבוצות כדורגל רשומות המשחקות בליגת נערים ובליגת הנוער של ההתאחדות לכדורגל. הקבוצה מנוהלת באופן מקצועי על ידי מאמן מנוסה וצוות עוזרים ומלווה על ידי אנשי המקצוע של מכבי ת"א... ליחצו כאן כדי לקרוא עוד על מכבי ת"א-כנות. 

hobbiesמגוון רחב של חוגים ופעילויות העשרה
פעילויות חברתיות רבות ומגוון חוגים רחב ועשיר, החל מלימודי נגינה, אומנויות לחימה, רכיבה ספורטיבית על סוסים, ציפוריה משק ובעלי חיים ונהיגה על טרקטור וכלה בלהקת מחול ייצוגית, לימודי אומנות, פעילות בתנועת נוער ואחריי ועוד.

כיצד נרשמים?

השאירו פרטים בטופס הבא ונחזור אליכם: 

mofet contact

*** מספר המקומות לכפר הנוער כנות מוגבל  ***

 • 
  שם מלא:*
  טלפון:*
  אימייל:*
  מקום מגורים:
  עולה לכיתה: