פנימיית כדורגל כנות

פנימיית הכדורגל כנות - מקום טוב במרכז הארץ

כדורגל מקצועי


Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

2 קבוצות רשומות בליגה

football

פנימיית הנוער היחידה בישראל עם 2 קבוצות רשומות שמשחקות בליגת הנוער וליגת נערים. הצוות המקצועי מורכב ממיטב המומחים בניהולו של המאמן הוותיק איציק פריצקי.

תכנית אימונים בשיתוף מכבי ת"א

תכנית האימונים מתבצעת בליווי ובשיתוף הצוות המקצועי של מכבי ת"א וכוללת 4 אימונים בשבוע (אימוני כושר, לימוד תיאורטי ועוד), תזונה מותאמת לספורטאים, משחקי ליגה בשבתות ואימוני שוערים במגרש הביתי של מכבי ת"א.
 
ההזדמנות להגשים את החלום

במכבי כנות-ת"א יש לכל שחקן ושחקן את התנאים המקצועיים הטובים ביותר כדי לממש את הפוטנציאל האישי ולהפוך את הכדורגל למקצוע. בוגרים מצטיינים יוכלו להשתלב בנבחרת הבוגרים של מכבי ת"א.

המטרה: שחקני כדורגל עם בגרות מלאה

המאמן פריצקי והצוות המקצועי הם חלק מצוות הפנימייה ובית הספר, ומעורבים בחיי השחקנים, בהישגיהם הלימודים ובהתקדמותם. "המטרה שלנו היא שהילד יצליח בלימודים ויעבור את בחינות הבגרות", מסביר פריצקי. "הכדורגל זה הכלי והמנוף הכי חזק שבעזרתו הוא יעבור את הבגרויות. חשוב לי לשפר לילד את הבעיטה, אבל יותר חשוב לי לשפר לו את המתמטיקה והאנגלית".

קצת על המאמן הראשי..

מאמן יותר מ-30 שנה

איציק פריצקי הוא מאמן מקצועי בכדורגל למעלה מ-30 שנה ובהרבה מקרים חשוב ומקורב לילדים יותר מהוריהם. הילדים נמצאים איתו כמעט כל יום, והוא נחשב בשבילם כדמות נערצת וחשובה.

 מאמן ופסיכולוג

מאמן כדורגל חייב לשלוט בהמון תחומים, שלא קשורים לכדורגל עצמו, לדוגמא: פסיכולוגיה, אנטומיה, ביולוגיה, פיזיולוגיה ועוד המון נושאים. הוא חייב להיות דמות סמכותית בעלת ידע והבנה בכדורגל. הוא צריך לחבר קבוצה של כ-25 שחקנים, שבאים מרמות שונות ותפקידים שונים, ותוך כדי אימון לחבר אותם ליחידה אחת שמתפקדת. כל אחד מהשחקנים יודע את תפקידו האישי, ואת חלקו בקבוצה.

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים...

המאמן חייב לעקוב אחרי יכולות השחקנים - לדעת את יתרונותיהם ולשפר את החסרונות. לשם כך הוא חייב להכין תכנית אימונים שנתית, חודשית, שבועית ולכל אימון, שבהם הוא חייב להגיע למימוש משימה זו. המאמן חייב לנהל את הקבוצה בצורה מקצועית - הוא אחראי על התפקוד של השחקנים באימונים, וכל מה שקשור מחוץ לאימון כמו: תזונה, שעות שינה, הקשר עם מחנך הכתה ובית הספר של השחקן.

העבודה הקשה משתלמת

מי שלא מבין בכדורגל, לא מבין את חוויית הניצחון ויותר מכך את כאב ההפסד. סך הכל כדור אחד שעובר את קו השער אפילו בסנטימטר, גורם לשמחה כל כך גדולה למאמן ולכל הקבוצה. העבודה הקשה בכל חודשי השנה גם בקיץ וגם בחורף, המאמץ הרב ולאחר מכן הניצחון - גורם לאושר וסיפוק שרק אוהב כדורגל אמיתי יוכל להבין.

  רוצה לממש את הפוטנציאל שלך ולהפוך את הכדורגל למקצוע?

מלא את הפרטים ונחזור אליך!

שם מלא:*
טלפון:*
אימייל:*
מקום מגורים:
עולה לכיתה:
44314

 

מה עוד תוכלו למצוא בכנות?

sucessהצלחה בלימודים - מעבר למה שחשבתם
בכנות כל הצוות מגויס כדי שתהיה לכם מוטיבציה ללמוד. זו הסיבה שכאן תסיימו תיכון עם בגרות הרבה יותר טובה ממה שחשבתם אי-פעם. תלמידי הכפר מקבלים תגבורים בכל המקצועות על ידי מורים מקצועיים במרכז הלמידה שפעיל לאחר שעות הלימודים.

sienceמגמה מדעית משולבת עם בעלי חיים
5 יחידות ביולוגיה ומדעי בעלי החיים לבגרות בשילוב מעשי של טיפול בסוסים ורכיבה, עבודה עם כלבים בכלביה, חיות משק ועוד. העבודה המעשית כוללת בין היתר ליווי של מומחים לבעלי חיים מהאוניברסיטה העברית.

policemanלימודי משטרה וביטחון לבגרות
בבוקר - לימודי משטרה וקרימינולוגיה 5 יחידות לבגרות. אחר הצהריים לימוד אילוף כלבי חבלה, קרב מגע, פרשות, בילוש, ירי חי במטווחים, רכיבה על סוסים, ויציאה לפעילויות משטרתיות מאתגרות עם הרבה אקשן... לחצו כדי לקרוא על המסלול המשטרתי

hobbiesמגוון רחב של חוגים ופעילויות העשרה
פעילויות חברתיות רבות ומגוון חוגים רחב ועשיר, החל מלימודי נגינה, אומנויות לחימה, רכיבה ספורטיבית על סוסים, ציפוריה משק ובעלי חיים ונהיגה על טרקטור וכלה בלהקת מחול ייצוגית, לימודי אומנות, פעילות בתנועת נוער ואחריי ועוד.

לאן הגיעו הבוגרים שלנו?

nati4סגן נתי ביטון, סמ"פ גדס"ר גולני, בוגר כנות 2009
"הגעתי לכאן בעקבות אחי. כשבאתי לבקר אותו התלהבתי מהמרחבים הירוקים וגם רציתי לשחק כדורגל. אומרים "באתי בגלל המחיר נשארתי בגלל השירות". אז כשהתחלתי ללמוד כאן גיליתי לימודים מרתקים בנושא המשטרתי ומורים שמגוייסים להצלחה האישית שלי גם על חשבון הזמן הפרטי שלהם.

כדי להבין מה נתן לי כנות אני צריך להסתכל הצידה על החבר'ה מהשכונה בירושלים. כשהם עכשיו מנסים להשלים בגרות לי יש בגרות מלאה וטובה. מעבר לזה ואולי הכי חשוב... הכלים שקיבלתי כאן הביאו אותי למקום אחר לגמרי בחיים, מקום של הצלחה...." 
 

 udi2אודי, משרת בשח"מ (שירות חובה במשטרה), בוגר כנות 2012
"תמיד אהבתי אקשן ולכן התנדבתי במשטרה בקרית גת. במקרה שמעתי על לימודי המשטרה בכנות וכך הגעתי. בהתחלה, לא ידעתי מה לחשוב, לא ידעתי מה לומדים. גיליתי שלומדים כאן כלבנות, רכיבה על סוסים, קרימינולוגיה 5 יח' לבגרות ועוד המון דברים.

באופן אישי מאוד התחברתי לכלבנות ולאילוף כלבי חבלה והתנדבתי הרבה בכלביה בזמן הפנוי שלי. יש לי פרופיל נמוך ומאוד רציתי להגיע לשח"מ למרות הביקוש הרב. קיבלתי רוח גבית גם במוטיבציה שלי וגם בגלל החיבור הטבעי בים כנות לשח"מ ועובדה שהיום אני ממש מרוצה ומשרת איפה שחלמתי לשרת "

 ההגד

 ציון מ-1 עד 5

אני מצליח בכנות

stars

המשפחה שלי מרוצה מכנות

stars

אמליץ לחבר ללמוד בכנות

stars1

מה גרם לשינוי?

vi

מרכז למידה עם שיעורי תגבור בכל המקצועות.

viתלמידים שפתאום גילו שהם אוהבים ללמוד ורוצים ללכת לבית הספר.

viצוות מסור שידאג לכם מסביב לשעון ולא יתן לכם לוותר לעצמכם עד שתצליחו.

מה חושבים התלמידים?

ראו תוצאות סקר שנערך בקרב תלמידי כל הכיתות בכנות - משמאל.
 

רוצים להצליח ומאמינים שכנות זה המקום בשבילכם?

 פנו אלינו באמצעות הטופס הבא:

שם מלא:*
טלפון:*
אימייל:*
מקום מגורים:
עולה לכיתה:

121
 • 
  שם מלא:*
  טלפון:*
  אימייל:*
  מקום מגורים:
  עולה לכיתה: