פנימיית משטרה כנות - פנימייה צבאית

פנימיית המשטרה כנות - מקום טוב במרכז הארץ


לימודי משטרה וביטחון

תכנית לימודים מרתקת לבגרות

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
football

מסלול לימודי משטרה וביטחון הוא מסלול לבגרות מלאה עם הרחבה בסוציולוגיה, קרימינולוגיה ולימודי משטרה. 

את שני הנושאים הראשונים, בהיקף של 9 יחידות לימוד, מלמדים מורים "רגילים" של משרד החינוך ואת נושא המשטרה מלמד ראש החוג - קצין משטרה בדרגת רב-פקד.

במהלך לימודי המשטרה יועברו הרצאות מגוונות בנושאים מקצועיים על ידי קציני משטרה. תלמדו על החוקים, אמצעי לחימה וחבלה, תפקידי המשטרה ועוד הרבה מאוד נושאים להרחבה כגון – בילוש, ניווט, שדאות, לילה ועוד. 

פעילות מעשית-אתגרית 

בלש צבאי פנימייהלצד הלימודים האקדמיים, החניכים יוצאים לפעילות שטח חווייתית ומאתגרת, הכוללת השתתפות בתרגילים ביטחוניים, מעבדות לזיהוי פלילי, ירי חי במטווחים, פרשות ורכיבה על סוסים, כלבנות ואילוף כלבי חבלה (איתור חומרי נפץ), קורס קרב מגע, פיתוח מנהיגות, עזרה ראשונה, פישור וגישור, והתנדבות במשא"ז.

מי מתאים למסלול המשטרתי?

פנימיות צבאיות ומשטרה בכנותנערים ונערות רציניים שמעוניינים לשלב לימודים לבגרות מלאה ופעילות מאתגרת.

עם סיום הלימודים יכולים בוגרי המסלול המעוניינים בכך להתגייס למשטרה או למשמר הגבול, לעבור הליך גיוס כמקובל ולהשתלב במערך ביטחון הפנים אם הם עומדים בקריטריונים הנדרשים לגיוס. ניתנת עדיפות לבוגרי המסלול המשטרתי המתאימים לגיוס, בהתאם לצורכי המשטרה.

קבלה לתכנית ללימודי משטרה וביטחון מותנית בבחינות כניסה וראיון אישי. מספר המקומות מוגבל.
 

 רוצה להרשם לפנימיית המשטרה בכנות או לקבל מידע?

מלא/י את הטופס ויחזרו אליך

שם מלא:*
טלפון:*
אימייל:*
מקום מגורים:
עולה לכיתה:
פנימיות צבאיות משטרה כנות

 

מה עוד תוכלו למצוא בכנות?

sucessהצלחה בלימודים - מעבר למה שחשבתם
בכנות כל הצוות מגויס כדי שתהיה לכם מוטיבציה ללמוד. זו הסיבה שכאן תסיימו תיכון עם בגרות הרבה יותר טובה ממה שחשבתם אי-פעם. תלמידי הכפר מקבלים תגבורים בכל המקצועות על ידי מורים מקצועיים במרכז הלמידה שפעיל לאחר שעות הלימודים.

sienceמגמה מדעית משולבת עם בעלי חיים
5 יחידות ביולוגיה ומדעי בעלי החיים לבגרות בשילוב מעשי של טיפול בסוסים ורכיבה, עבודה עם כלבים בכלביה, חיות משק ועוד. העבודה המעשית כוללת בין היתר ליווי של מומחים לבעלי חיים מהאוניברסיטה העברית.

policemanקבוצת כדורגל מקצועית
במכבי ת"א-כנות היא הפנימייה היחידה בישראל לה 2 קבוצות כדורגל רשומות המשחקות בליגת נערים ובליגת הנוער של ההתאחדות לכדורגל. הקבוצה מנוהלת באופן מקצועי על ידי מאמן מנוסה וצוות עוזרים ומלווה על ידי אנשי המקצוע של מכבי ת"א... ליחצו כאן כדי לקרוא עוד על מכבי ת"א-כנות. 

hobbiesמגוון רחב של חוגים ופעילויות העשרה
פעילויות חברתיות רבות ומגוון חוגים רחב ועשיר, החל מלימודי נגינה, אומנויות לחימה, רכיבה ספורטיבית על סוסים, ציפוריה משק ובעלי חיים ונהיגה על טרקטור וכלה בלהקת מחול ייצוגית, לימודי אומנות, פעילות בתנועת נוער ואחריי ועוד.

לאן הגיעו הבוגרים שלנו?

nati4golaniסגן נתי ביטון, סמ"פ גדס"ר גולני, בוגר כנות 2009
"הגעתי לכאן בעקבות אחי. כשבאתי לבקר אותו התלהבתי מהמרחבים הירוקים וגם רציתי לשחק כדורגל. אומרים "באתי בגלל המחיר נשארתי בגלל השירות". אז כשהתחלתי ללמוד כאן גיליתי לימודים מרתקים בנושא המשטרתי ומורים שמגוייסים להצלחה האישית שלי גם על חשבון הזמן הפרטי שלהם.

כדי להבין מה נתן לי כנות אני צריך להסתכל הצידה על החבר'ה מהשכונה בירושלים. כשהם עכשיו מנסים להשלים בגרות לי יש בגרות מלאה וטובה. מעבר לזה ואולי הכי חשוב... הכלים שקיבלתי כאן הביאו אותי למקום אחר לגמרי בחיים, מקום של הצלחה...." 
 

 udi2policeאודי, משרת בשח"מ (שירות חובה במשטרה), בוגר כנות 2012
"תמיד אהבתי אקשן ולכן התנדבתי במשטרה בקרית גת. במקרה שמעתי על לימודי המשטרה בכנות וכך הגעתי. בהתחלה, לא ידעתי מה לחשוב, לא ידעתי מה לומדים. גיליתי שלומדים כאן כלבנות, רכיבה על סוסים, קרימינולוגיה 5 יח' לבגרות ועוד המון דברים.

באופן אישי מאוד התחברתי לכלבנות ולאילוף כלבי חבלה והתנדבתי הרבה בכלביה בזמן הפנוי שלי. יש לי פרופיל נמוך ומאוד רציתי להגיע לשח"מ למרות הביקוש הרב. קיבלתי רוח גבית גם במוטיבציה שלי וגם בגלל החיבור הטבעי בים כנות לשח"מ ועובדה שהיום אני ממש מרוצה ומשרת איפה שחלמתי לשרת "

 ההגד

 ציון מ-1 עד 5

אני מצליח בכנות

stars

המשפחה שלי מרוצה מכנות

stars

אמליץ לחבר ללמוד בכנות

stars1

מה גרם לשינוי?

vi

מרכז למידה עם שיעורי תגבור בכל המקצועות.

viתלמידים שפתאום גילו שהם אוהבים ללמוד ורוצים ללכת לבית הספר.

viצוות מסור שידאג לכם מסביב לשעון ולא יתן לכם לוותר לעצמכם עד שתצליחו.
 

מה חושבים התלמידים?

ראו תוצאות סקר שנערך בקרב תלמידי כל הכיתות בכנות - משמאל. 

רוצים להצליח ומאמינים שכנות זה המקום בשבילכם?

 פנו אלינו ובררו את התאמתכם

שם מלא:*
טלפון:*
אימייל:*
מקום מגורים:
עולה לכיתה:

פנימיה צבאית כנות

*** מספר המקומות מוגבל  ***

 • 
  שם מלא:*
  טלפון:*
  אימייל:*
  מקום מגורים:
  עולה לכיתה: