כפר הנוער כנות - פנימיית כנות

פנימיית כנות - מקום טוב במרכז הארץ

sucessהצלחה בלימודים - מעבר למה שחשבתם  
בכנות כל הצוות מגוייס כדי שתהיה לכם מוטיבציה ללמוד. זו הסיבה שכאן תסיימו תיכון עם בגרות הרבה יותר טובה ממה שחשבתם אי-פעם. תלמידי הכפר מקבלים תגבורים בכל המקצועות על ידי מורים מקצועיים במרכז הלמידה שפעיל לאחר שעות הלימודים.


Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

sienceמגמה מדעית משולבת עם בעלי חיים
5 יחידות ביולוגיה ומדעי בעלי החיים לבגרות בשילוב מעשי של טיפול בסוסים ורכיבה, עבודה עם כלבים בכלביה ועוד. העבודה המעשית כוללת בין היתר ליווי של מומחים לבעלי חיים מהאוניברסיטה העברית.

כבר שנה רביעית! למועמדים לכיתה ז', ח' או ט'- כיתת מופ"ת - כיתת מצויינות. מהי כיתת מופת? לחצו 

policemanלימודי משטרה ובטחון לבגרות
בבוקר - לימודי משטרה וקרימינולוגיה 5 יחידות לבגרות. אחר הצהריים לימוד אילוף כלבי חבלה, קרב מגע, פרשות, בילוש, ירי חי במטווחים, רכיבה על סוסים, ויציאה לפעילויות משטרתיות מאתגרות עם הרבה אקשן... לחצו  לקריאה על המסלול המשטרתי  

footballכדורגל מקצועי בליגה
במכבי ת"א-כנות היא הפנימייה היחידה בישראל לה 2 קבוצות כדורגל רשומות המשחקות בליגת נערים ובליגת הנוער של ההתאחדות לכדורגל. הקבוצה מנוהלת באופן מקצועי על ידי מאמן מנוסה וצוות עוזרים ומלווה על ידי אנשי המקצוע של מכבי ת"א... ליחצו לקריאה על מכבי ת"א-כנות

hobbiesמגוון רחב של חוגים ופעילויות העשרה
פעילויות חברתיות רבות ומגוון רחב ועשיר של חוגים, החל מלימודי נגינה, אומנויות לחימה, רכיבה ספורטיבית על סוסים, ציפוריה משק ובעלי חיים ונהיגה על טרקטור וכלה בלהקת מחול ייצוגית, לימודי אומנות, פעילות בתנועת נוער ואחריי ועוד.

 רוצה להרשם לכנות או לקבל מידע?

מלא/י את הטופס ויחזרו אליך

שם מלא:*
טלפון:*
אימייל:*
מקום מגורים:
עולה לכיתה:
פנימיות כנות

 

לאן הגיעו הבוגרים שלנו?

nati4golaniסגן נתי ביטון, סמ"פ גדס"ר גולני, בוגר כנות 2009
"הגעתי לכאן בעקבות אחי. כשבאתי לבקר אותו התלהבתי מהמרחבים הירוקים וגם רציתי לשחק כדורגל. אומרים "באתי בגלל המחיר נשארתי בגלל השירות". אז כשהתחלתי ללמוד כאן גיליתי לימודים מרתקים בנושא המשטרתי ומורים שמגוייסים להצלחה האישית שלי גם על חשבון הזמן הפרטי שלהם.

כדי להבין מה נתן לי כנות אני צריך להסתכל הצידה על החבר'ה מהשכונה בירושלים. כשהם עכשיו מנסים להשלים בגרות לי יש בגרות מלאה וטובה. מעבר לזה ואולי הכי חשוב... הכלים שקיבלתי כאן הביאו אותי למקום אחר לגמרי בחיים, מקום של הצלחה...." 
 

 udi2policeאודי, משרת בשח"מ (שירות חובה במשטרה), בוגר כנות 2012
"תמיד אהבתי אקשן ולכן התנדבתי במשטרה בקרית גת. במקרה שמעתי על לימודי המשטרה בכנות וכך הגעתי. בהתחלה, לא ידעתי מה לחשוב, לא ידעתי מה לומדים. גיליתי שלומדים כאן כלבנות, רכיבה על סוסים, קרימינולוגיה 5 יח' לבגרות ועוד המון דברים.

באופן אישי מאוד התחברתי לכלבנות ולאילוף כלבי חבלה והתנדבתי הרבה בכלביה בזמן הפנוי שלי. יש לי פרופיל נמוך ומאוד רציתי להגיע לשח"מ למרות הביקוש הרב. קיבלתי רוח גבית גם במוטיבציה שלי וגם בגלל החיבור הטבעי בים כנות לשח"מ ועובדה שהיום אני ממש מרוצה ומשרת איפה שחלמתי לשרת "

 ההגד

 ציון מ-1 עד 5

אני מצליח בכנות

stars

המשפחה שלי מרוצה מכנות

stars

אמליץ לחבר ללמוד בכנות

stars1

מה גרם לשינוי?

vi

מרכז למידה עם שיעורי תגבור בכל המקצועות.

viתלמידים שפתאום גילו שהם אוהבים ללמוד ורוצים ללכת לבית הספר.

viצוות מסור שידאג לכם מסביב לשעון ולא יתן לכם לוותר לעצמכם עד שתצליחו.
 

מה חושבים התלמידים?

ראו תוצאות סקר שנערך בקרב תלמידי כל הכיתות בכנות - משמאל. 

מאמינים שכנות זה המקום בשבילכם?

פנו אלינו בטופס הבא:

שם מלא:*
טלפון:*
אימייל:*
מקום מגורים:
עולה לכיתה:

כנות - פנימיות בישראל
 • 
  שם מלא:*
  טלפון:*
  אימייל:*
  מקום מגורים:
  עולה לכיתה: