בית ספר תיכון מקצועי טכנולוגי עמל שרונים


new electric

גם לימודים עיוניים, גם לימודים לבגרויות בתכנית אישית וגם מקצוע מבוקש

הצוות המקצועי בשרונים מגוייס למטרה אחת: להוביל אתכם להצלחה. הלימודים מתנהלים באווירה אישית, נעימה ותומכת ע"י מיטב המורים ובפיקוח משרד העבודה.

מערך הסעות

school busהסעות ממקומות שונים: אור יהודה, נתניה, יישובי גוש תל מונד, אריאל והברקן, ראש העין, פתח תקווה וישובי הסביבה. לכל ההסעות תחנות קבועות. ההסעה היא ללא תשלום! תלמידים רבים בוחרים להגיע גם מיישובים מהם לא פועלת ההסעה.

 

 סטאז' בשכר מכיתה יא' ורכישת נסיון מקצועי חשוב במסלולים הבאים:

מגמה חדשה - חשמל - חשמלאי מעשי וחיווט לוחות חשמל תעשייתיים
electric iconמגמת חשמל  באה להכשיר בתחום תכנון, התקנה, בדיקה, איתור ותיקון תקלות לרבות חיווט לוחות חשמל ביתיים ותעשייתים. בעלי תעודת גמר זכאים עם סיום למודיהם לרישיון חשמלאי עוזר, ולאחר 2 שנות ותק מוכח במקצוע, יהיו זכאים לרישיון חשמלאי מעשי, עפ"י תקנות הרישוי.

מגמת עיצוב שיער ואיפור אומנותי (הסמכה כפולה) - חדש!!! קורס לבניית ציפורניים
icon-karmiel מגמת עיצוב שיער ואיפור אומנותי נועדה להכשיר מעצבי שיער ומאפרים במקצוע שדורש הרבה יצירתיות וביטוי אישי. הלימודים כוללים לימודים טכנולוגיים עיוניים ומעשיים כמו עיצוב שיער, איפור אומנותי, כימיה וביולוגיה, לצד לימודים עיוניים כלליים. התלמידים זכו במקום ראשון בתחרות Cup Open Juniors בשנת 2017

*חדש!! קורס לבניית ציפורניים

טכנאות שיניים
robotמגמה פרה-רפואית מתחום מערכות הבריאות, ייחודית באזור השרון. במגמה לימודים עיוניים בתחום טכנאות השיניים ורפואת שיניים וכן התנסות מקצועית במעבדה לטכנאות שיניים. למסיימים בהצלחה הסמכה של טכנאי שיניים מעשי. 
 

אלקטרוניקה יישומית
robotמסלול חד שנתי לבוגרי י"א שבסופו מקבלים תעודת הסמכה של בוגר טכנולוגיות הנדרשת ביותר במשק הישראלי ובצה"ל. הלימודים במגמה כוללים לימודים טכנולוגיים עיוניים ומעשיים. למסיימים בהצלחה תוענק תעודת גמר והסמכה ממשלתית בתחום אלקטרוניקה - טכנולוגיות בייצור רכיבים אלקטרוניים. 
 

 

אם אתם שאפתנים ויש לכם רצון ללמוד ולהצליח - פנו אלינו!

מלאו את הטופס הבא ויחזרו אליכם:

שם מלא:*
טלפון:*
אימייל:*
4
 
 
מה מספרים התלמידים, ההורים והבוגרים?
  

יורי מורוזוב, טכנאי שיניים ובוגר תיכון עמל שרונים

yuri"לא אהבתי ללמוד בביה"ס הקודם בחדרה והייתי תלמיד גרוע. כשהציעו לי ללמוד טכנאות שיניים בעמל שרונים חשבתי שזה שיתאים לי. זו הייתה הפעם הראשונה שהשקעתי ברצינות בלימודים והגעתי להישגים מעולים.

השילוב של עבודה ולימודים התאים לי מאוד והעמיק את המוטיבציה. צוות המורים היה מעולה, אכפתי והשקיע בכל תלמיד באופן אישי ובכך, הצליח למצות את הפוטנציאל מכל תלמיד ותלמיד. כמו כן, מבחינה חברתית מאוד נהניתי והיו לי חברים טובים במגמה. בסיום ביה"ס, הוענקה לי תעודת הצטיינות בעבודה וגם בלימודים. אם היו שואלים אותי בחטיבת הביניים, לא הייתי מאמין שכך אסיים תיכון.

היום אני בן 28, נשוי עם תינוק בן שנה, גר בחדרה, ומגיע עד הרצליה למעבדת "אסתטיקה", מקום עבודה נעים עם יחסי עבודה טובים, אשר מקדם אותי מאוד מבחינה מקצועית".

חן לוי, בוגרת עמל שרונים והיום מדריכה של נוער בסיכון בעמותת סח"י

sharonim11"בית הספר נתן לי המון. נתן לי מקצוע לחיים, התבגרות, כלים להתמודדות בחיים. הגעתי עם חוסר מוטיבציה וחוסר ביטחון, היו לי הפרעות קשב וריכוז, לא יכולתי לשבת.

באיזשהו שלב עם תמיכה של הצוות, של כל המורים ושל היועצת, שלא וויתרו לי ולא וויתרו עלי אף פעם, התחלתי להרגיש שאני מסוגלת, שאני יכולה להצליח, וככה לאט לאט בניתי את עצמי והגעתי לאן שאני נמצאת היום.

היום אני מדריכה נוער בסיכון בעמותת סח"י, מרגישה שיש לי הרבה מה לתרום לבני נוער, לעזור לנזקקים, לעזור להם לשנות את קו החשיבה למקום חיובי יותר כי אני מרגישה קרובה אליהם, ויכולה להתחבר מהמקום שבו אני הייתי. מספרת להם איך הייתי. אני כל כך מתגעגעת לביה"ס. יש לי זכרונות טובים מהטיולים, מהפעילויות, מהצוות. הייתי שמחה לחזור לכאן".

מעסיק - חיים חסון, מספרת "ביוטיק" (אם המושבות, פ"ת)

sahar employer"סהר לוי, הופנה אלי מבית הספר עמל שרונים, בהיותו תלמיד בכתה י"א. הסכמתי לנסות ולשלב חניך כמתמחה, כיוון שראיתי בכך - שליחות. סהר הגיע עם חששות, חוסר בטחון ותחושה של ילד בעולם של מבוגרים.

הצוות במספרה נרתם לעודד ולחזק את סהר מבחינה מקצועית ואישית. בהדרגה , סהר הפך לחלק אינטגרלי מהצוות, כולנו התייחסנו בהערכה רבה למוטיבציה ולרצינותו למקצוע.היום, לאחר שנתיים של ליווי והדרכה אני חש סיפוק עצום לנוכח ההתבגרות והאחריות שלו. סהר זכה בפרס העובד המצטיין מטעם הנוער הלומד והעובד ואני גאה בו על הדרך הנפלאה שעבר.

סהר עומד להתגייס לצבא, ואני בטוח שיצליח בכל מסלול שיבחר.אני שמח על החלטתי להיות שותף לבית הספר בחינוכו של סהר לערכים, למקצועיות ולמצוינות. אני וכל הצוות נמשיך לשמור קשר עם סהר, בתקווה שבסיום שרותו הצבאי יחזור למספרה כעובד מן המניין".

סיגלית לוי, אמו של סהר - בוגר מצטיין במגמת עיצוב שיער

sahar mom"סהר החל ללמוד בבית הספר עמל שרונים בכיתה י' במגמת עיצוב שיער. תוך כדי הלימודים הוא השתתף במסע לפולין, שהייתה חוויה מעצימה עבורו. סהר גם ייצג את ביה"ס בתחרויות בינלאומיות לעיצוב שיער וזכה להכרה ופרסי הצטיינות.

בסיום כיתה יב' הוא קיבל פרס חניך מצטיין מטעם הנוער הלומד והעובד על ההתמחות המעשית שעשה במספרה החדשנית "ביוטיק" באם המושבות, פתח תקווה.

השילוב של לימודים ועבודה מעשית מצויין. במהלך שנות הלימדים בתיכון  שרונים סהר עבר מהפך אדיר".

   
למה כדאי להגיע לתיכון שרונים?
Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x


לימודים טכנולוגיים במבט לעתיד

sienceהגישה החינוכית ב"תיכון שרונים" היא להכשיר את התלמידים להשתלב ולהוביל בחברה המבוססת על טכנולוגיות מתקדמות. לרשות התלמידים עומד ציוד טכנולגי מתקדם, הכולל מעבדות חדישות בתחום האלקטרוניקה, התקשוב וטכנאות שיניים, סטודיו מיוחד לעיצוב שיער וכן מערך מסייע נרחב.

מגוון אפשרויות תעסוקה וקידום
icon2לכל המקצועות הנלמדים ב"תיכון שרונים" יש דרישה בשוק האזרחי והצבאי. בוגרים יכולים לשרת בצבא במקצוע יוקרתי ומוצלח שרכשו בבית הספר ולמעשה לרכוש שנתיים או שלוש שנות ניסיון מקצועי. מקומות העבודה בהם עובדים במהלך התיכון מהווים אופק תעסוקתי לעתיד. 

לא רק לימודים
flagעמל שרונים קיבל בשנת 2015 תעודת הערכה בתחום החינוך החברתי והמעורבות הקהילתית. המשמעות של הפרס היא שבנוסף ללימודים בית הספר עושה רבות למען חינוך ערכי , כמו : מסע לפולין, התנדבות בקהילה, ימי שיא במגוון תחומים נבחרים, השתתפות בתחרויות ספורט ועוד.
בשנת הלימודים 2017 – תשע"ז זכה ביה"ס במקום הראשון בתחרות בינלאומית לעיצוב שיער ואיפור ונחשב למוביל בתחום עיצוב השיער והאיפור.
 
רוצה לשמוע עוד על התיכון הטכנולוגי-מקצועי עמל שרונים?
מלא/י את הטופס ויחזרו אליך:
   
שם מלא:*
טלפון:*
אימייל:*
4

* מספר המקומות מוגבל.

 
 
 
  • 
    שם מלא:*
    טלפון:*
    אימייל:*