תדמור בית ספר תיכון לבישול טבחות

תדמור הרצליה פיתוח - התיכון הקולינרי הטוב בישראל

בישול גורמה, קונדיטאות, מלונאות ותיירות ועוד
מי לומד בתדמור?

לבית הספר התיכון תדמור שבהרצליה פיתוח מגיעים תלמידים שאפתנים מכל רחבי הארץ.  מאיפה למשל? באר שבע, אשקלון, רמת גן, תל-אביב, נתניה, חדרה, חיפה, נצרת ואפילו נהריה. 
הם נוסעים במיוחד להרצליה פיתוח יום יום הלוך חזור - כדי ללמוד מהשפים הטובים ביותר.  

מה מרוויחים התלמידים בתדמור? 

בית ספר תיכון

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

גם עיוני וגם מקצועי
מסלול הלימודים כולל תעודת מקצוע סוג 1 באמנות הבישול לצד לימודים עיוניים, וכך צוברים יחידות בגרות (מתמטיקה, מחשבים, אנגלית, אזרחות, תנ"ך, ספרות ועוד). תלמידים רציניים יכולים להמשיך לסוג 2 בכיתה יג' ולהגיע לצבא עם תעודת מקצוע סוג 2.

לימודי טבחותגם לומדים וגם מרוויחים כסף
מורים רבים מתלוננים שאין מקום במגרש החנייה בתיכון תדמור כיוון שהוא מלא במכוניות ששייכות ל... תלמידים. אל תתבלבלו, ההורים לא עזרו להם. את המכוניות קנו התלמידים והם מתחזקים אותן בכסף שהרוויחו בכוחות עצמם במהלך הלימודים. 

טבח בצבא נסיון

גם עושים צבא וגם רוכשים 3 שנות נסיון 
בגיל 20 או 21 אתם מסיימים צבא לאחר שרכשתם ניסיון בדיוק במקצוע בו תרצו לעסוק בעתיד. אם מחברים את שנות השירות הצבאי וההכשרה בתיכון - קיבלתם 5 שנות ניסיון בתחום ורק התחלתם את החיים. יתרון גדול.

לבשל כמו שף

אפשרויות תעסוקה וקידום
רבים מבוגרי תדמור מגיעים לדרגת שף (סוג 5). הם מבשלים במסעדות נחשבות ובמלונות יוקרתיים, ויש שממשיכים למשרות ניהוליות בתחום המזון כמו רשתות מזון. חלק מהתלמידים פונים לעסקים מיד בסיום הלימודים ופותחים מסעדה או רשת מסעדות ומצליחים מאוד. מי למשל?

שף מפורסם

 מפורסמים ואנשי עסקים שלמדו בתדמור
בין השמות המוכרים שהתחילו בתדמור וזכו לפרסום והצלחה עסקית תוכלו למצוא את: שף גיא פרץ (השף המתלבש), שף גיא רודובסקי (מנהל המטבחים והמסעדות של הרודס אילת), שף עודד שורצברד (הבעלים של מסעדת 1910) ורבים אחרים.

לימודי המשך י"ג - תעודת מקצוע, קורס ברמנים ועוד..
טבחות - לימודי טבחתלמידים המצטיינים בלימודי הבישול יכולים להמשיך ללמוד שנה נוספת בה ירחיבו את הידע מעבר לגבולות המטבח. הם ילמדו להפיק אירוע מ-א' ועד ת', ילמדו את סודות הבר ונושאים נוספים ורבים.

יש לך מוסר עבודה, רצון להצליח, ואהבה לבישול?

מלא/י את הטופס הבא ונחזור אליך במהרה:

שם מלא:*
טלפון:*
אימייל:*
עולה לכיתה:
ישוב (מגורים):
21.png 27.png 17.png 4.png 19.png 9.png 5.png

בית ספר - לימודי טבחות

צוות תומך ותנאים מעולים
בבית הספר התיכון תדמור כל הצוות המקצועי מגוייס למטרה אחת: להוביל אתכם להצלחה. הלימודים מתנהלים באווירה חמה ואישית בכיתות מצומצמות (עד 24 תלמידים). החומר הלימודי מועבר על ידי מיטב המורים ובפיקוח משרד הכלכלה.

לימודי בישול

מסלול לימודים מגוון ומרתק
מסלול הלימודים הקולינרי בתדמור הוא מגוון ומרתק. המסלול כולל סדנאות בהן מתמחים התלמידים. הבסיס הלימודי הוא המטבח הצרפתי-הקלאסי, שנחשב לטופ של עולם הבישול. מגיעים בבוקר לסדנא, ניגשים ללוח לקבלת הוראות, ואז ניגשים לסירים ביחד עם השפים-מורים ומתחילים לעבוד. בתחילת הדרך לומדים את היסודות, ולאחר מכן כל תלמיד מתמקצע בתחום שהוא הכי אוהב.

תחרויות בישול

פעילויות העשרה וכיף
פעילות נוספות בתיכון תדמור כוללות סיורים מקצועיים משולבים בימי-כייף, טיולים ברחבי הארץ, סל-תרבות, ימים מרוכזים של ספורט וגדנ"ע , מסע לפולין בעקבות השואה, פרוייקט שנתי של בישול גורמה, סדנאות שונות, תחרויות בישול בארץ ובחו"ל ועוד ועוד...

בישול וטבחות

 אירועים, פרסים ותחרויות בינלאומיות
האירועים המיוחדים בתדמור הם הדובדבן שבקצפת. "מבשלים עדות", "מבשלים שלום", תחרויות בינלאומיות, "שבוע צרפת" וטיול בשווקים הן רק חלק קטן מהפעילויות הייחודיות בתדמור. חשוב לדעת כי נבחרת ישראל לנוער בבישול מורכבת ברובה מתלמידים מוכשרים מתיכון תדמור.

דוגמא אופיינית להישגי התלמידים ניתן למצוא בסיפורו האישי של בן פרופוקוביץ. בן הגיע לתיכון תדמור ללא רקע בבישול. הוא מספר "לא ידעתי להכין חביתה". למרות זאת, בן חזר מהאולימפיאדה הקולינרית הבינלאומית, שהתקיימה בגרמניה, עם מדליית כסף והביא כבוד רב למדינת ישראל.

בישול ואפייה

ניסים חיון, תלמיד תדמור ובעל עסק עצמאי

ניסים חיון - בישול טבחמי זה ניסים? 
ניסים חיון הוא תלמיד י"ג בתדמור, לומד לקראת סוג 2 באומנות הבישול, עובד במסעדה ובעל עסק עצמאי לעיצוב עוגות בשם "עיצוב מתוק".  
ניסים לומד את מה שהוא הכי אוהב, עובד במה שהוא הכי אוהב, קם כל בוקר בכיף ובדרך להגשים חלום.
 

תלמיד שאוהב ללמוד?!
לא תמצאו הרבה תלמידים שכל כך אוהבים את התיכון שלהם ומדברים כמו ניסים: "המורים לבישול והשפים – מדהימים, גם הצוות המקצועי מעולה, אנשים מדהימים אחד, אחד. תמיד יש למי לפנות".
ניסים ממשיך ומספר: "תיכון תדמור מבגר אותך, אתה מקבל אחריות מאוד גדולה. עבודה במטבח דורשת עוצמה פיזית ונפשית ועם כל הקושי והאחריות, מי שאוהב את זה...אין לזה תחליף".

טבחות חיון

כמה חבר'ה בני 18 אתם מכירים שפתחו עסק, יש להם כרטיסי ביקור, ותיק במע"מ ובמס הכנסה? 

איך זה התחיל?
מוסר עבודה, יוזמה אישית, התמקצעות באפיה ובישול וכלים נוספים אפשרו לניסים לפתוח את העסק הראשון בחייו, כבר בגיל 17. 
כדאי לדעת שחלק מההכשרה בתדמור, בעיקר בלימודי סוג 2 בכיתה יג', עוסק בהכנה לחיים האמיתיים.

"עיצוב מתוק"
"עיצוב מתוק", החברה של ניסים, מתמחה בעיצוב עוגות מבצק סוכר לפי בקשה אישית של הלקוח. זה התחיל בשבת חתן משפחתית בה הוא עיצב עוגה לאחד האחיינים והמשיך כעסק לכל דבר.


רוצים להצליח בתחום שאתם הכי אוהבים?

פנו אלינו ובררו אם אתם מתאימים לתדמור:

שם מלא:*
טלפון:*
אימייל:*
עולה לכיתה:
ישוב (מגורים):

22.png 26.png 13.png 28.png 7.png 14.png 2.png

 

 • 
  שם מלא:*
  טלפון:*
  אימייל:*
  עולה לכיתה:
  ישוב (מגורים):